A Story About My Uncle Hakkında Bilmeniz Gerekenler

A Story About My Uncle nasıldır? Satın almaya değer mi? İşte A Story About My Uncle hakkında bilmeniz gerekenler…

Farklı bir macera oyunu arayanlar için biçilmiş kaftan olan A Story About My Uncle, kendisi gibi enteresan bir başlangıç yapıyor. Oyunda ufak oğlunuza masal anlatmaya başlıyorsunuz ve söz konusu masalı aynı zamanda bizzat deneyimliyorsunuz.

Masalda büyük ve farklı evrenlerin içerisine giriyor, insan ırkının haricinde diğer bazı ırklarla tanışıyorsunuz. Amacınız ise dayınız Fred’i bulmak. Fred’i bulabilmek için aşmanız gereken engeller var. Bu engelleri yollarda bulunan kayaları ve ışın noktalarını kullanarak geçmeye çalışıyorsunuz. Engelleri geçebilmek için oldukça dikkatli davranmanız gerekiyor zira en ufak bir hata düşmenize neden oluyor.

Oyunda engelleri aşabilmenizi, oradan oraya süzülüp hedefinize emin adımlarla ilerlemenizi sağlayan şey sahip olduğunuz özel giysi. Bu giysi sayesinde hem düşünce hasar almıyor hem de tıpkı örümcek adam gibi etrafınızdaki nesnelere tutunarak ilerleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda Space tuşu ile tıpkı araçlardaki nitro sistemine benzer bir eklenti kullanabiliyor, böylece hedefleri daha hızlı bir şekilde geçebiliyorsunuz.

A Story About My Uncle bir ara Steam platformunda ücretsiz olarak yayınlanmıştı. Ancak şu an bir miktar ücretinin olduğunu belirtelim. Normal fiyatı 20 TL olan oyun, şu an %50 indirimle 10 TL’den satılıyor. İndirim Ay Takvimi Yeni Yılı kapsamında sunuluyor.

Steam Ay Takvimi Yeni Yıl İndirimi Hakkında Detaylar

Sıklıkla indirimlerle karşımıza çıkan Steam platformu bunlara bir yenisini daha eklemiş durumda. Steam şu an Ay Takvimi’ne göre yeni yılı kutluyor. Bu sebeple özel bir etkinlik gerçekleştirdi. Bu etkinlik kapsamında oyunculara jetonlar veriliyor ve oyunlarda indirim imkanları tanınıyor. A Story About My Uncle için sunulan yarı yarıya indirim de bu etkinlikle alakalı. Söz konusu indirim 11 Şubat akşamına kadar devam edecek.