Android İşletim Sistemli Fiyat Performans Televizyonları

Bu içeriğimizde Android işletim sistemine sahip olup önerebileceğimiz televizyon modellerine değiniyoruz. İşte detaylar…

Akıllı televizyon alırken dikkat edilmesi gereken önemli unsurlardan biri işletim sistemi olup, en yaygın olan akıllı televizyonlar Android işletim sistemine sahip olanlardır. Bu televizyonlar arasında hem giriş hem üst segment modeller yer almaktadır. Bunun yanında Full HD , 4K gibi farklı çözünürlüklere sahip televizyonlar bulunmakta olup 4K televizyonlar Full HD televizyonlara nazaran genellikle daha yüksek fiyatlardan satılıyor.

İşte Android işletim sistemine sahip fiyat performans televizyonları :

Philips 50PUS8505 50’’

Ambilight özellikli model Dolby Vision, Dolby Atmos teknolojilerini desteklemekte olup aynı zamanda oyun modu da bulunuyor. Google Play platformu ve Google Asistan hizmetinin de bulunduğu model Android işletim sistemli güçlü akıllı televizyonlardan biri olarak dikkat çekiyor.

Vestel 50UA9600 50’’

Fiyat performans ürünleri arasında yer almakta olan Vestel 50UA9600 50’’ , 12 bit ren tanımlaması ve 10 bin nit parlaklığa sahip olan akıllı televizyon modelidir ve Android işletim sistemli iddialı televizyonlardan biri olup, 4K çözünürlüğünde 50 inç büyüklüğünde ekranı bulunmaktadır. Dolby Vision desteğine sahiptir. Televizyon aynı zamanda Pixellence ve görüntü iyileştirme teknolojilerini de desteklemektedir.

Toshiba 43UA3A63DT 43’’

Bütçe dostu güçlü bir televizyon isteyenler için tercih edilebilecek olan Toshiba 43UA3A63DT 43’’ , 4K çözünürlüğe sahip olup Dolby Audio teknolojisi  için destek sunmaktadır. Android 9.0 Pie işletim sistemi sürümünü desteklemektedir.

Sony KD-49XH8196 49’’

Bu model 4K ekran çözünürlüğüne sahip olup ekran boyutu 49 inç büyüklüğünde. Cihazda 4K X-Reality Pro işlemci bulunmakta olup düşük çözünürlüklü görüntüleri de sanal 4K çözünürlüğüne yükseltmesiyle taktir kazanıyor. Televizyonun Dolby Atmos ve HDR desteği de bulunmakta olup böylece güçlü bir deneyim sunuyor.

Cevap bırakın