YÖNETİM YERİ ADRESİ
RETEKNO GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş
Mustafa Kemal Paşa Mah. Sakarya Cad. No:2/4 Fatsa – ORDU
  Tel: 0506 646 3039

SORUMLU MÜDÜR
Uğur YAYLAK
mail: [email protected]
gsm: +90 5066463039
Emre Bey
mail: [email protected]

REKLAM REZERVASYON
[email protected]

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
[email protected]

UYARI
“Retekno.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı RETEKNO Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2015 Retekno.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları Retekno.com’a aittir. Retekno.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Retekno.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Retekno.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Retekno.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Retekno.com However, sometimes the Retekno.com uses third parties to process your information. Retekno.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Retekno.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Retekno.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Retekno.com and its services. When you use Retekno.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Retekno.com cookies section of our full Privacy Policy.