AnyDesk Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bu içeriğimizde AnyDesk’in ne olduğuna değiniyor ve hakkında bilgiler veriyoruz. İşte konuya ilişkin detaylar… 

AnyDesk, bir bilgisayara uzaktan erişim sağlamaya yarayan yazılımdır. Diyelimki bir yakınınız bilgisayarında sıkıntı yaşadı ve yardımınıza ihtiyaç duyuyor ve siz de o an yanına gidemiyorsunuz. Bu durumda farklı bir bilgisayardan onun bilgisayarıyla AnyDesk programı aracılığıyla iletişim kurabilir ve sorununu çözebilirsiniz. 

Programın kullanılabilmesi için, yönetilecek ve yönetimin sağlanacağı bilgisayarlarda yüklü olması gerekmektedir. AnyDesk sadece 3 MB dosya boyutuna sahip olup, bu bağlamda kısa sürede indirebileceğiniz bir programdır.  

AnyDesk programını indirip kurulumunu gerçekleştirdikten sonra erişmek istediğiniz bilgisayarın da AnyDesk indirip kurduğundan emin olunuz. Ardından erişmek istediğiniz bilgisayar numaranızı yazıp istek gönderiniz. Bilgisayar sahibinin isteği onaylamasından sonra bağlantı sağlanacaktır. 

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz AnyDesk programının ücretli olan sürümü de bulunmakta olup, bu sürüme sadece profesyonel kullanım için ihtiyaç duyulmaktadır.  

Eğer AnyDesk kullanmadan önce kişisel dosyalarınızın yetki vereceğiniz kişi tarafından görüntülenmesini istemiyorsanız o halde önlem alabilirsiniz. Bunun için bilgisayarınıza erişim sağlayacak kişiyi dilediğiniz gibi sınırlandırma yetkiniz bulunmaktadır. AnyDesk programını genel itibariyle diğerlerinden ayıran önemli fonksiyonlardan biri budur.  

Cevap bırakın