Instagram Takip Etmeyenleri Tespit Etme Metodu

Yazımızda popüler sosyal mecralardan biri olarak kabul edilen Instagram üzerinde takip etmeyenleri nasıl tespit edebileceğiniz hususunda bilmeniz gereken unsurlara detaylı bir biçimde yer veriyoruz.

Günümüzde sosyal medya kullanıcıları genelde kendilerini takip etmeyen kullanıcıları takipten çıkarırlar. Bu bağlamda kullanıcılar, eğer hayran sayfası veya resmi kurumsal sayfalar söz konusu değilse karşılıklı etkileşim beklerler. Ancak bazen bu etkileşim gelmez ve dolayısıyla kullanıcı, kendisini takip etmeyenleri tespit ederek takipten çıkarmak isteyebilir. Peki Instagram’da takip etmeyenleri tespit etmenin yolları var mı? Instagram üzerinde çeşitli metotları kullanarak sizi takip etmeyenleri tespit edebilirsiniz.

Instagram takip etmeyenleri tespit etme metodu:

İlk adım olarak Instagram uygulamasını açıp kendi profilinizin bulunduğu sayfayı görüntüleyin ve ardından takip ettiğiniz kullanıcılara ait listeyi görüntüleyin. Takip Edilenler seçeneğinin altında yer alan ,takip ettiğiniz kullanıcıların bulunmakta olduğu listeden kontrol için kullanıcı belirleyip, ardından sizi takip edip etmediğine bakmak için o kullanıcının profil sayfasına girin. Sonrasında da profilinde takip edilenler listesine giriniz. Eğer kullanıcı sizi takip etmekte ise kullanıcı isminiz listenin en üst kısmında çıkacaktır. Ancak kullanıcı sizi takip etmiyor ise kullanıcı isminizi görmeniz mümkün olmayacaktır.

Eğer daha zahmetsiz bir yol arıyorsanız, o halde programlardan yararlanmanız gerekiyor. Bazı yazılımlar takip edilen kullanıcıları sizlerin yerine kontrol etmekte ve takip etmeyen kullanıcıları sıralamakta veya otomatik olarak takipten çıkarmaktadır. Ancak söz konusu uygulamaların zararlı olabileceğini mutlak suretle göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Cevap bırakın