AION Yeni Genişleme Paketinin Özellikleri Çok Konuşulacak

AION için hazırlanan yeni genişleme paketi AION: Awakened Legacy, oyuna yeni bir görünüm kazandırıyor. AION oyuncuları yeni paket ile pek çok özelliğe erişecek.

Oyuncuların severek oynadığı AION, şimdi önemli bir başkalaşım geçiriyor. AION: Awakened Legacy geliyor.

24 Ekim tarihinde AION: Awakened Legacy resmen aktif hale gelecek. Yayınlanacak olan bu genişleme paketi oyunu neredeyse baştan aşağı değiştirecek. Bir güncelleme eşliğinde sunulacak olan paket yeni seviye sınırını 80’e yükseltecek olup yeni transformationlar oyuncularla buluşacak.

Seviye atlama sistemi, görevler, işleyiş konusundaki genel mekanikler tamamen elden geçirilecek. Dolayısıyla Awakened Legacy sürümünü oynayan pek çok oyuncu kendisini tamamen farklı bir atmosferde hissedebilir.  Lakrum alanı, Priemeth’s Forge instance alanı, cubic sistemi, üç farklı kalitede ekipmanlar oyuncuları bekliyor olacak.

Oyundaki solo zindan İnfernal Drakenspire Depths, endgame raidi olarak kullanıcıların karşısına çıkacak. Kuşatmalar ise coaliton sürümü öncesine geri dönecek.

Oyun hakkında ortaya konulan değişiklikler o kadar fazla ki geliştirici ekip bir tanıtım videosu yayınlama zorunluluğu hissetti. Bu doğrultuda YouTube üzerinden aşağıdaki tanıtım videosu oyuncular için paylaşıldı:

Bakalım yeni Awakend Legacy genişleme paketi oyuncuların beğenisini kazanmayı başarabilecek mi?