Alacakaranlık Tasarımlı Yeni Akıllı Telefon Geliyor

Özellikle Türkiye’de pek duyulmayan bir marka olan Leagoo, Çin’in yükselen akıllı telefon markalarından biri olarak dikkat çekmeye başladı. Şirket şimdi yeni ürünü ile popülerliğini daha da arttırabilir.

Leagoo markasının yeni ürünü Leagoo S10, isim olarak Samsung’a, tasarım olarak da Huawei’ye benzerliğiyle dikkat çekiyor. Leagoo S10 akıllı telefonunun son zamanlarda epey dikkat çeken alacakaranlık renk temasına sahip olması cihazı iddialı bir konuma getirirken, güçlü teknik özellikleri bu iddiasını daha da kuvvetlendiriyor.

Cihazın 6 GB RAM – 128 GB dahili depolama alanı ve 8 GB RAM – 256 GB dahili depolama alanı olmak üzere iki farklı modelinin bulunacağı tahmin ediliyor. Bu modeller, 6 inç büyüklüğünde ekrana sahip olacak ve ekran kasa oranı konusunda da kullanıcıları memnun edecek.

Söz konusu akıllı telefon 18 Nisan 2018 tarihinde resmen duyurulacak. Böylece ürün hakkında çok daha fazla bilgiye erişebileceğiz. Yine aynı etkinlikte Leagoo tarafından bir süpriz daha yapılacak. S9 ve S9 Pro isimli iki yeni Leagoo akıllı telefonunun da bu etkinlik esnasında açıklanması bekleniyor.

Gerek isim gerekse tasarım olarak ünlü teknoloji şirketlerini andıran bu marka, diğer ‘Kopya’ olarak tabir edilebilecek teknoloji şirketlerinden önemli farklılıklar içeriyor. Bu sebeple kısa sürede aralarından sıyrılabileceği konuşuluyor.