Ancestors Legacy Büyük Bir İndirime Girdi

Dünyanın en çok oyun satın alınan sanal mağazalarından biri olan Steam, indirimlerini tüm hızıyla sürdürüyor. Önemli strateji oyunlarından Ancestors Legacy indirime girdi.

Günümüzde o kadar fazla oyun ve o kadar fazla kategori var ki oyuncular da kendi aralarında ayrılıyor. Örneğin bazı oyuncular strateji oyunlarını, bazılarıysa platform oyunlarını seviyor. Strateji kategorisi de kendi içerisinde gerçek zamanlı strateji gibi çeşitli alt birimlere ayrılıyor. Ancestors Legacy, bu alt birimlerden birinde ve alanının sevilen oyunlarından biri. Steam üzerinde normalde 57.00 TL’den satılan oyun, yarı yarıya indirim aldı ve fiyatı böylece 28.50 TL’ye düştü.

Ancestors Legacy oyununda olduğu gibi oyunun yalın halinin de içerisinde olduğu diğer Ancestors paketlerinde de yine indirim olduğunu belirtelim. Peki bu indirimler ne zamana kadar devam edecek?  Söz konusu indirimlerin 3 Aralık akşamına kadar devam etmesi bekleniyor.

Ücretsiz oynama fırsatı da sunuldu

Ancestors Legacy için oluşturulan yarı yarıya indirimin yanında birde ücretsiz oynama fırsatı da oyuncuya sunuluyor. Oyunu iki günlüğüne tamamen ücretsiz olarak indirip test edebiliyor ve buna göre satın alıp almayacağınıza karar verebiliyorsunuz. Açıkçası bu ücretsiz deneme fırsatının tüm oyunlar için sağlanması gerektiğini düşünüyoruz.