Asphalt 9: Legends Android İçin Ön Kayıtlar Açıldı

Popüler yarış oyunlarından Asphalt serisi, Asphalt 9: Legends Android ile bir kez daha karşımıza çıkıyor. Söz konusu oyun mobil oyuncular için özel olarak geliştirildi. Asphalt 9: Legends, sahip olduğu fonksiyonlarla oyuncuları heyecanlandıracak türden.

Son zamanlarda mobil oyunculuk terimi yaygınlaşmaya başladı. Normalde oyuncular bilgisayarlar ve PlayStation gibi konsollar üzerinden oynamakta ancak son yıllarda akıllı telefonlarda oyun oynamak da yaygın bir hale geldi. Yakın zamanda bu konuda bir devrim meydana getirecek önemli bir gelişme yaşanmıştı. Pek çok teknoloji şirketi, mobil oyunculuk için özel akıllı telefonlar sunmaya başladı ve birbirinden kaliteli pek çok oyunun Android, iOS sürümleri çıktı. Asphalt 9: Legends Android’de bunlara gösterilebilecek en somut örneklerden biri.

Söz konusu oyun bir süre önce duyurulmuştu. Yarış deneyimini gerçekçi grafiklerle Android platformuna taşıyan Asphalt 9: Legends Android için ön kayıt süreci başladı. Kayıt yaptıran oyuncular, diğer oyunculara göre oyuna daha çabuk sahip olabilecek ve henüz geliştirme aşamasındayken oynayabilecekler. Oyun toplam 1.4 GB dosya boyutuna sahip olacak. 50 adet lisanslı yarış aracı ve 800 kariyer modunu içerisinde barındıracak.

Multiplayer deneyim de yaşatacak

Asphalt 9: Legends Android oyununda 8 kişiye kadar çoklu oyuncu desteği sunulacak. Böylece oyunu arkadaşlarınızla bir arada da oynayabileceksiniz.