Batman Arkham Knight Oyununda Görülmemiş İndirim

Batman Arkham Knight oyunu için büyük bir indirim başladı. Steam üzerinde gerçekleştirilen indirim sayesinde oyuna oldukça makul bir fiyattan sahip olabiliyorsunuz. 

Batman kuşkusuz beyaz perdenin ve video oyunu dünyasının en önemli yapımlarından biri. Batman Arkham Knight oyunu da Batman serisinin bir başka oyunu olarak 2015 yılında karşımıza çıkmış, video oyunu severler tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanmıştı. Fakat söz konusu oyun fiyatı nedeniyle de el yakıyordu.Şimdi gerçekleştirilen yeni bir indirim sayesinde oyunun fiyatı kısa süreliğine de olsa ciddi ölçüde indi.

Normalde Steam üzerinden 59.00 TL fiyat etiketi ile satılan Batman Arkham Knight, gerçekleştirilen yüzde 66 indirim sayesinde 20.06 TL’ye indi. Bu büyük indirim maalesef sadece oyunun yalın hali için geçerli. Yani Batman Arkham Knight için çıkan indirilebilir içerikleri oynayabilmek için yine aynı fiyatlardan satın almanız gerekiyor.

Batman Arkham Knight için başlatılan bu kampanyanın belli bir süre sınırı bulunuyor. Kampanya 14 Mayıs akşamı sona erecek ve oyun tekrar eski fiyatından alıcı bekleyecek. Eğer şu sıralar kaliteli bir aksiyon oyunu oynamak istiyorsanız acele etmenizi öneririz.

Satın alma işlemi için Batman Arkham Knight resmi Steam sayfasını açın ve Sepete Ekle butonuna tıklayın.