Battletech’in Çıkmasına Çok Az Bir Zaman Kaldı!

Merakla beklenen video oyunu Battletech oyununun çıkmasına az bir zaman kaldı. Oyun 24 Nisan 2018 tarihinde resmen çıkıyor.

Macera, aksiyon ve strateji unsurlarının hepsini içerisinde barındıran kaliteli oyunlar azdır. İşte Battletech oyunu bu konuda epey iddialı. Aynı zamanda hem tekli oyunculu hem de çoklu oyunculu modlara sahip olacak ve bu yönüyle de oyuncuların gönlünü kazanacak. Dileyen tek başına, dileyen de arkadaşlarıyla beraber oynayabilecek.

Oyunda bir robot sahibi olabilecek ve robotunuzu geliştirerek ekipmanlarla donatabileceksiniz. Robot giysinizi ne kadar geliştirirseniz başarı ihtimaliniz de o doğrultuda artacak. Robot savaşları konusunda oldukça iddialı olan oyunda yer yer uzay boşluğunda zaman geçireceksiniz. Kaliteli bir aksiyon deneyimi sizi bekleyecek.

Oyunun sistem gereksinimlerinin de belli olduğunu ifade edelim. Battletech oyununu oynayabilmek için en az Intel Core i3 2105 veya eşiti bir işlemci, 8 GB RAM, NVIDIA GTX 560 Ti veya eşiti bir AMD grafik kartı, 30 GB boş alan, 64 bit desteği bulunan Windows 7 işletim sistemi sahibi olmalısınız.

Oyunun sistem gereksinimlerinin bulunduğumuz yılı göz önüne alarak gayet makul olduğunu söyleyebiliriz. Bundan 5-6 yıl kadar önce çıkan giriş segment işlemci ve grafik kartları ile rahatlıkla oynayabilirsiniz.