Borderlands 2 VR Sürümü Çıkıyor

Sevilen oyunlardan Borderlands 2, PlayStation VR üzerinde oynanabilecek. Böylece oyuncular Borderlands 2’de VR keyfi yaşayacaklar.

Borderlands 2 oyunu 2012 yılında hem PC hem de oyun konsolları için çıkışını gerçekleştirmiş, farklı yapısı ile oyuncuların beğenisini kazanmıştı. Oyun için şimdi de PlayStation VR sürümü çıkıyor. Bu sürümün normal sürümden farkı VR ile daha keyifli bir şekilde oynanabilecek olması.

Unreal Engine 3’ün nimetlerinden yararlanılarak geliştirilmiş olan oyun, gerek geliştirici gerekse yayıncının yaptığı ortak açıklamalar ile VR sürümüyle bir kez daha hayat bulacak. Elbette bu sayede oyuncular artık oyunu birinci şahıs kamera açısıyla oynayacak ve böylece kendilerini oyunun daha fazla içerisinde hissedebilecek.

Oyundaki robotik düşmanlara karşı vereceğiniz mücadele esnasında gelişmiş grafikler de dikkatinizi çekebilir. Çünkü Borderlands 2 oyunu, 2012 yılında piyasaya sürülen haline nazaran grafiksel olarak daha gerçekçi ve güzel gözükecek. Dolayısıyla oyuncular grafiksel olarak da daha farklı bir oyun deneyimleyecekler.

Borderlands 2 tekli oyuncu modu ile piyasaya sürülecek. Çıkış tarihine ilişkin de bilgiler var. Yaşanan gelişmelere göre oyun 14 Aralık 2018 tarihinden itibaren resmen raflarda olacak. Böylece bu yıl içerisinde çıkacak olan son iddialı oyunlardan biri olacağını söyleyebiliriz.