Croteam 25.Yıla Özel Büyük Bir Kampanya Başlattı

Oyun dünyasına uzun yıllardır hizmet eden Croteam, 25.yılını kutluyor. Bu doğrultuda şu ana kadar piyasaya sürülmüş tüm Croteam imzalı oyunlarda çok büyük indirimler başladı.

Steam platformu üzerinde başlatılan bu büyük kampanya kapsamında Serious Sam serisinin tüm oyunlarında çok büyük bir indirim var. Serious Sam 3 oyunu normalde 59.00 TL fiyat etiketiyle satılırken şu an yüzde 90 indirim alarak sadece 5.90 TL oldu. Bu büyük indirim şu ana kadar Steam üzerinde yapılmış gelmiş geçmiş en büyük indirimlerden biri. Dolayısıyla Serious Sam serisini oynamak isteyenlerin bu kampanyayı kaçırmaması gerekmekte.

Croteam aynı zamanda pek çok VR ürünü de sunmakta. Bu doğrultuda Croteam VR Bundle paketinde çok büyük bir indirim var. Paketin normal fiyatı 297.00 TL iken, yeni fiyatı, yüzde 83’lük büyük bir indirimle 51.86 TL oldu. Böylece kaliteli bir VR deneyimi yaşamak isteyenler için epey cazip bir fiyat oluştu.

Yakında yeni Croteam oyunları çıkıyor

Öte yandan Croteam yakında pek çok yeni oyunu oyun dünyasına kazandıracak. Serious Sam 4, Battle Bolts, The Hand of Merlin, Scum  ve Tormental oyunları çok yakında oyuncularla buluşacak. Bakalım Croteam, bu önemli başarılarını yeni oyunlarında da devam ettirmeyi başarabilecek mi?