DayZ Bir Süreliğine Ücretsiz Olarak Oynanabiliyor!

Oyuncular için sunulan hafta sonu fırsatları devam ediyor. Popüler oyunlardan DayZ bir süreliğine ücretsiz oldu.

Oyun dünyasında Steam platformu büyük kampanyalar sunmaya devam ediyor. Elbette bu kampanyalarda geliştiricilerin de payı büyük. Bu kez ücretsiz sunulan oyun ise DayZ. Bu oyunu zaten video oyunu dünyasına aşinaysanız muhakkak biliyorsunuzdur. Uzun zamandır erken erişim aşamasında olan oyunlardan biri ve geçtiğimiz günlerde Steam platformuna yeni giriş yaptı.

DayZ, Steam’e gelmesinin şerefine ücretsiz olarak sunuldu. Ancak bu ücretsiz oynama fırsatının daimi olmadığını belirtelim. Yani oyun yalnızca bir süreliğine ücretsiz olarak veriliyor. 17 Aralık akşamı tekrar ücretli hale gelecek. Dolayısıyla DayZ’yi şimdi ücretsiz olarak deneyerek satın alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz. Ücretsiz oynama süresi sona erdikten sonra oyuncuları bir indirim de karşılayacak. Bu indirim sayesinde oyunu normalde olduğundan daha uygun bir fiyattan satın alabilecekler. DayZ normal fiyatının ise 76.99 TL olduğunu belirtelim.

DayZ şu an 7 dil için resmi destek sağlamakta ancak bu diller arasında Türkçe maalesef yer almıyor. Yine de önümüzdeki süreçte Türkçe resmi dil desteğinin de sağlanmasını umut ediyoruz.