Earthfall Farklı Tarzıyla Raflarda Yerini Aldı

Bir süredir merak edilen Erathfall, bugün resmen çıkışını gerçekleştirdi. Özellikle grafikleri ve efektleriyle epey farklı olan oyun, Steam üzerindeki yerini aldı.

Holospark tarafından geliştirilip yayınlanan Earthfall, çevrimiçi eşli yapısıyla bugün aksiyon oyunları arasına katıldı. Güçlü grafiklere ve oldukça farklı efektlere sahip olan oyunda pek çok ateşli silah bulunuyor ve sayısız maceranın içerisine atılıyorsunuz.

Uzun süredir beklenen oyun, bugün 50.00 TL fiyat etiketiyle Steam’de satılmaya başlandı. Oyunun soundtrack paketi de 10.00 TL’den yine Steam üzerinden yayınlandı. Co-op tarzı çatışmalar gerçekleştirebileceğiniz oyunda pek çok yaratıkla çarpışmanız da gerekecek. Enteresan görünümlere sahip bu yaratıklar oyun içerisinde sizi oldukça zorlayacak. Earthfall ile ilgili ilk inceleme puanlarının yayınlandığını ve şu an için ortalamanın üzerinde puanlar aldığını belirtelim.

Earthfall oyununu oynayabilmek için ise en azından şöyle bir sisteme sahip olmanız gerekiyor:

  • Intel Core i5 4430 işlemci
  • 8 GB RAM
  • 20 GB boş alan
  • GTX 750 2 GB DX11 ve üzerini destekleyen grafik kartı
  • Windows 7 işletim sistemi

16 yaş sınırlamasıyla piyasaya sürülen oyun, şu an için 10 dil için destek sunmakta. Bunlar arasında Türkçe maalesef yer almamakta.