FEAR Complete Pack Büyük Bir İndirime Girdi

Steam platformunda yeni indirimler yaşanmaya devam ediyor. FEAR Complete Pack’i yarın akşama kadar uygun bir fiyattan satın alabilme şansınız var.

Günümüzde en fazla oyun satın alınan sanal mağaza olan Steam, yoluna dolu dizgin devam ederken pek çok indirimi de yayınlıyor. Şimdi de FEAR serisinde hatrı sayılır bir indirim söz konusu. Seriye dahil olan tüm oyunlarda önemli ölçüde indirimler var.

FEAR 2 Project Origin oyunu yüzde 75 indirim aldı ve yeni fiyatı 6.00 TL oldu. FEAR 3 ise yüzde 75 indirimle 7.75 TL’ye indi. Öte yandan ek paketlerde de indirim söz konusu. Ancak aralarında en avantajlı olan içeriğin FEAR Complete Pack olduğunu belirtmekte yarar var. Çünkü bu paket en avantajlı fiyatı sunuyor. FEAR Complete Pack içerisinde tüm FEAR oyunları ve onun için çıkan tüm ek içerikler yer alıyor. Dolayısıyla FEAR evrenine dalmak isteyen oyuncuların bu paketi satın almalarını öneririz.

FEAR Complete Pack, aldığı yüzde 75 indirimle şu an 19.75 TL’den satılıyor. Kampanya yarın akşam saatlerine kadar devam edecek olup ardından paket tekrar eski fiyatı olan 79.00 TL’den satılmaya başlanacak. Bu yüzden acele etmenizi tavsiye ederiz.