Generation Zero Hakkında Beklenen Duyuru Geldi

Avalanche Studios bir süredir Generation Zero isimli yeni bir oyun üzerinde çalışıyor. Söz konusu oyun hakkında pek çok detay paylaşıldı.

Generation Zero hem tekli oyuncu modu hem de çoklu oyuncu modu ile sunulacak. Oyuncular bu iki moddan dilediğini tercih edip oynayabilecek. Avalanche Studios, özellikle aksiyon dozajı yüksek bir oyun ortaya çıkarmak istemiş ve Generation Zero’yu da bu amaçla oyuncularla buluşturuyor. Generation Zero, oyunun her anında sizi aksiyon ve maceranın içerisinde tutacak.

Yapay zekanın son yıllarda çok fazla gelişmesi üzerine bazı insanlar ileride robotların dünyayı ele geçireceğini düşünüyor. İşte Generation Zero da bunun çok önceden söz konusu olduğu bir oyun. Oyunda İsveç ülkesi 1980 yılında robotlar tarafından işgal ediliyor. Bizim amacımız ise ülkeyi robotlardan tekrar geri kazanabilmek. Bunun için de onlarla savaşmamız gerekiyor.

Oyunda el bombası, tabanca, makinalı tüfek ve daha pek çok çeşitli silah sizlere veriliyor. Generation Zero için resmi bir Steam web sayfası da açılmış durumda. Ancak oyunun tam olarak ne zaman satışa çıkarılacağı şu an için belli değil. 2018 yılı içerisinde çıkması beklenmiyor.