GM 9 Pro’nun Yeni Fiyatı Sizi Çok Şaşırtacak!

General Mobile şirketi ülkemizdeki en popüler akıllı telefon markalarından biri. Uzun yıllardır hizmet gösteren şirket, şimdi GM 9 Pro hususunda önemli bir fırsat sağladı.

General Mobile GM 9 Pro akıllı telefonu ilk piyasaya sürüldüğü zaman fiyatı neredeyse 3000 TL idi. Ancak son gelişmelere göre teelefonun fiyatının yarı yarıya düştüğünü söyleyebiliriz. İlk olarak enflasyonla mücadeleye destek amacıyla 2.199 TL seviyesine indirilen GM 9 Pro, şimdi de 1.575 TL’lik yeni bir fiyata sahip oldu. Hatta bazı platformlarda 1539.00 TL’ye dahi bulmak mümkün.

Telefon özellikleri bakımından kesinlikle giriş seviyesi değil. Snapdragon 660 işlemciye sahip olan telefonda 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama kapasitesi bulunuyor. 6 inç boyutunda standart büyüklükte bir ekrana sahip ve bu ekran kırılmalara, çizilmelere karşı Gorilla Glass 5 teknolojisiyle korunuyor.

Telefonun arka kısmında çifter kamera bulunuyor. Bu kameraların biri 12 MP, diğeri ise 8 MP çekim yapıyor ve f/1.8 diyafram açıklığına sahipler. Ön yüzündeki kamera ise f/2.0 diyafram açıklığında ve 8 Megapiksel, HDR, Portre, otomatik gece motu ve EIS desteği gibi pek çok yetiyle donatılmış.

Telefonda parmak izi tarayıcısı da bulunuyor ve bataryası standartların üstünde. Yeni fiyatıyla kuşkusuz ki ülkemizdeki en iyi seçeneklerden biri haline geldi.