GoldenEye 007, Unreal Engine 4 Motoruyla Yeniden Doğacak

Nintendo 64 tarafından ortaya konulan değerli oyunlardan biri olan GoldenEye 007, tamamen yenilenmiş bir versiyonuyla karşımıza çıkıyor.

Video oyunlarının tarihi bundan çok çok uzun yıllar öncesine dayanıyor. Teknoloji de sürekli değiştiği için dolayısıyla bundan uzun yıllar öncesine ait oyunun grafikleri ile günümüzün oyunlarının grafikleri arasında devasa farklar var. İşte bu durumu göz önüne alan Nintendo 64, GoldenEye efsanesini bir kez daha oynamak isteyenler için yeni bir oyun versiyonunu sunuyor.

Yeni oyun, GoldenEye 007’nin  grafiksel olarak tamamen elden geçirilmiş hali olacak ve ismi de değiştirilecek. Yeni sürümün ismi GoldenEye 25 olacak. Oyun oldukça popüler olan Unreal Engine 4 ile ortaya çıkarılacak. Böylece grafikleri çok daha güzel gözükecek.

Söz konusu oyun hakkında YouTube üzerinden kısa bir tanıtım videosu paylaşıldı. Tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

GoldenEye 25 ismiyle duyurulan bu yeni haline oyuncuların nasıl bir ilgi göstereceği merakla bekleniyor. Önümüzdeki süreçte çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri ilişkin olarak da bilgiler gelecektir.

GoldenEye 25 isminin verilmesinin altında yatan temel sebep ise 25.yıla girilmiş olması. Geliştirici ekip önümüzdeki günlerde projenin durumu ile ilgili yeni bilgiler paylaşmaya devam edecektir.