Halo Wars: Definitive Edition Şu An Ücretsiz Olarak Oynanabiliyor

Halo Wars: Definitive Edition oyununa dair Steam platformu üzerinde önemli bir kampanya başladı. Oyunu Pazartesi akşamına kadar ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Günümüzde oyunlar Steam gibi platformlar aracılığıyla sıklıkla büyük indirimlerle veyahut ücretsiz olarak sunuluyor. Halo Wars: Ed0ition oyunu da hem indirim aldı hem de ücretsiz oldu. Normalde 31 TL fiyat etiketiyle satılan oyun için yarı yarıya indirim gerçekleştirildi. Aynı zamanda isteyenler oyunu satın almadan önce Pazartesi akşamına kadar test de edebilir.

Gerçek zamanlı strateji oyunu olan Halo Wars: Definitive Edition, özellikle bilim kurgu yapısıyla dikkat çeken bir oyun. Sahip olduğu kategoride sevilen yapımlardan biri olan Halo Wars: Definitive Edition, Steam platformundaki yorumlarda genellikle olumlu görüşler almayı başarmış. Microsoft imzası bulunan bu oyunun da içerisinde bulunduğu Microsoft RTS Collection paketinde de büyük bir indirimin bulunduğunu belirtelim. Normal fiyatı 273 TL olan paket aldığı indirimle 185.49 TL’den satılıyor. Bu kampanya da yine yalnızca bir süreliğine geçerli olacak.

Steam özellikle hafta içi ve hafta sonlarına özel bu tarz kampanyaları sıklıkla gerçekleştiriyor. Steam üyeliğine sahip olduğunuz taktirde kolayca yararlanabilirsiniz.