Havai Fişek Görüntülerini Tam İstediğiniz Gibi Çekebileceğiniz 3 Güzel Uygulama!

Hazırlamış olduğumuz yeni makalemizde özellikle havai fişek temalı bir fotoğraf çekmek isteyenler için kullanılabilecek kaliteli fotoğraf uygulamalarından bahsedeceğiz.

Eğer elinizde yılbaşına girerken çektiğiniz bir havai fişek fotoğrafı varsa ve onu güzelce efektlendirmek istiyorsanız bu makalemiz işinize yarayabilir.

1. Hyperspektiv

Çekmiş olduğunuz fotoğraflar için etkileyici efektler kullanmanızı ve onları ilginç bir forma dönüştürmenizi sağlayan Hyperspektiv ile enteresan efektler ve güçlü fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Bu uygulama ile havai fişek gösterisini standartların üzerinde efektlerle süslendirerek çok iyi bir iş çıkarabilirsiniz. Uygulama App Store üzerinde uygun fiyattan satılmaktadır.

2. Cinemagraph Pro

 

Bu uygulamada çektiğiniz videolar bir sinemagrafa dönüştürülebilmekte. Böylece hareketsiz bir fotoğraf karesinde patlayan havai fişekleri ortaya çıkarabilmek ve görsel olarak oldukça hoş gözüken bir iş yapabilmek mümkün hale geliyor. Uygulamayı ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz ancak tam sürüm halinde kullanabilmek için uygulama içi satın alma işlemi ile ücret yatırmanız gerekiyor. Uygulama bildiğimiz kadarıyla Play Store üzerinde yok ancak internette ufak bir araştırma yaparak güvenilir bir APK dosyasını indirebilirsiniz.

3. Kirakira+

Bu uygulama ile havai fişek fotoğraflarınızda pırıltı efektlerini öne çıkarabilirsiniz. İçerisinde bulunan onlarca birbirinden güzel filtreyi uygulayabilirsiniz. Uygulama içerisinde efektlerin yoğunluğunu kendi tasarım zevkinize göre ayarlayabilir ve ışıkların ön planda tutulduğu etkileyici havai fişek fotoğraflarına sahip olabilirsiniz. Ancak bu uygulamayı edinebilmek için ücret ödemeniz gerektiğini belirtelim. Neyse ki bu ücret makul seviyede. Uygulamaya App Store üzerinden ulaşabilir veyahut Android için APK dosyasını edinip yükleyebilirsiniz.