Hellblade: Sanua’s Sacrifice Yeni Bir Güncelleme Daha Aldı

Hellblade: Sanua’s Sacrifice, beklenen HDR güncellemesini aldı. Güncelleme oyuna pek çok özellik daha kazandırdı. 

Hellblade piyasaya sürüldüğü dönemde kuşkusuz ki epey dikkat çeken bir oyun olmuştu. Pek çok ödüle layık gösterilen oyun, özellikle de farklı hikayesi ve mekanikleri ile beğeni kazanmıştı. Hellblade: Sanua’s Sacrifice üzerinde çalışmayı sürdüren geliştirici, oyun için yeni bir güncelleme hazırladı.

Çıkan yeni güncelleme kapsamında Hellblade: Sanua’s Sacrifice oyununa HDR desteği dahil edildi. Bu destek hem AMD hem NVIDIA grafik kartları için geçerli olacak. Yüksek dinamik aralığı anlamına gelen bu destek DLSS öncesi tabiri caizse oyalanmanızı sağlayacak. Güncellemenin sağladığı tek etki HDR değil. Oyunda yer alan sinematiklerde zaman zaman gerçekleşen takılma sorunu, Surtr kaplama problemleri giderildi. Surtr geçitlerini açmak daha kolay bir hale geldi. Aynı zamanda oyun üzerinde genel bir optimizasyon çalışması da gerçekleştirilirken, bellek geliştirmeleri de sağlanarak daha iyi bir oyun deneyimi mümkün kılındı.

Hellblade: Senua’s Sacrifice için yayınlanan bu güncelleme oyunu 1.03 versiyonuna yükseltmektedir. Eğer Steam hesabınız varsa güncellemenin otomatik olarak yüklenmiş olması gerekir. Güncellemenin yüklenip yüklenmediğini görmek için oyun sürümünüzü kontrol edebilirsiniz.

Şu an Steam’de indirimde 

Hellblade oyunu şu an Steam üzerinde %50 indirimle satılmakta. Bu indirimler kısa süre sonra sona erecek.