Humble Bundle Platformundaki Yeni Kampanya Adından Çok Söz Ettirecek

Oyuncuların büyük bir ilgiyle takip ettiği Humble Bundle, şimdi yeni bir kampanya ile daha karşımıza çıkıyor. Humble Bundle üzerindeki bazı oyunlar kısa süre için önemli indirimlerle satılıyor. 

Humble Bundle, oyun dünyasında sık sık kampanyalar tertip etmekte ve böylece oyuncuların gönlünü kazanmakta. Pek çok oyunu zaman zaman ücretsiz olarak alabildiğiniz Humble Bundle, size tıpkı Steam gibi bir üyelik şansı veriyor. Sisteme ücretsiz üye oluyorsunuz ve ardından herhangi bir kredi kartı bilgisi bile girmeden pek çok oyuna sahip olabiliyorsunuz.

Humble Bundle bunun yanında sık sık indirimler yaparak da dikkat çekiyor. Bu kez de Bahar İndirimleri isminde yeni bir kampanya ile karşımıza çıkan Humble Bundle, pek çok popüler oyunu çok uygun fiyatlardan satıyor. Örneğin No Man’s Sky oyunu şu an yüzde 60 indirimle 23.99 Dolardan satılıyor. Dark Souls 3 tam yüzde 75 indirim alarak 14.99 Dolardan alıcı bekliyor.

Bunların yanında birde ücretsiz oyun fırsatı sizi bekliyor. Humble Bundle, hiç parası olmayan oyuncuları da unutmayarak The Flame in the Flood oyununu ücretsiz olarak veriyor. Oyunun Humble Bundle sayfasına girerek, sisteme üyeliğiniz bulunduğu taktirde oyuna hemen ücretsiz sahip olabiliyorsunuz.