Killing Floor 2 Hakkında Yeni Steam Fırsatı!

Zombi temalı FPS hayatta kalma oyunlarından Killing Floor 2, Steam üzerinde önemli bir indirim aldı ve şimdi çok daha ucuz bir fiyattan alıcı bekliyor.

Dünyanın en çok oyun satın alınan platformlarından biri olan Steam, her geçen gün adeta bir çığ gibi büyüyor. Platform üzerinde gerçekleştirilen büyük indirimler de popüler kalmasına büyük oranda yardımcı oluyor. Şimdi de Killing Floor 2 oyunu Steam üzerinde büyük bir indirimle satılmaya başlandı.

Normal fiyatı 49.00 TL olan oyun için tam yüzde 67 oranında hiç de azımsanamayacak bir indirim gerçekleştirildi ve böylece yeni fiyatı 16.17 TL oldu. Oyunun tüm içeriklerini de içerisinde barındıran Killing Floor 2 Deluxe Edition sürümünün fiyatı ise yine yüzde 67 indirimle 19.47 TL’ye geriledi. Deluxe Edition  paketinin normal fiyatı 59.00 TL idi ve içerisinde değerli içerikler yer almaktaydı. Bu yüzdenn satın alacaksanız tercihinizi Deluxe Edition sürümünden yana kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Oyun için Türkçe arayüz desteğinin sağlandığını da belirtelim. Steam üzerinde şu ana kadar oldukça yüksek puanlar alan, incelemelerden mutlu sonla ayrılmayı başaran Killing Floor 2, 18 Kasım 2016 tarihinde piyasaya sürülmüştü. Oyunun 18 yaş sınırının bulunduğunu da belirtelim.