Kurtların İstilasına Karşı Hazır Mısınız? İşte Yeni Fear The Wolves!

Fear The Wolves 1.0 sürümüne geçiş yapıyor. Bir hafta boyunca tamamen ücretsiz olarak deneyimlenebilecek. İşte ayrıntılar…

Mutant kurtlarla savaştığınız Fear The Wolves bu akşamdan itibaren yeni sürümüyle geliyor ve oyuncular için güçlü bir deneyim sunmak konusunda oldukça iddialı.

Steam topluluk sayfası aracılığıyla bir açıklama yapan geliştirici, Fear The Wolves’in saat 20.00’dan itibaren Steam üzerinden yayınlanacağını duyurdu. 1.0 sürümü ile gelen oyun 12 Şubat tarihine kadar ücretsiz bir şekilde oynanabilecek. Aynı zamanda %50 indirimli bir şekilde sunulan Fear The Wolves, 1.0 sürüm ile birlikte pek çok yenilik sunacak ve hataları ortadan kaldıracak.

1.0 sürüm üç yeni özelleştirme setini de oyuna dahil etmekte. Aynı zamanda geliştirilmiş çekim özellikleri, kurt davranışları, çok daha güçlü kurtlar oyuna ekleniyor. Elbette daha güçlü kurtlarla daha iyi mücadelede edebilmek için çok iyi silahlara ihtiyacınız olacak. Oyuna SOK-94 isimli yeni bir silah dahil ediliyor. Yeni mutantlar ve ilgi çekici yerler de oyuncuyla buluşuyor.

Güncelleme bunları yapmakla kalmıyor. Aynı zamanda hem grafiği hem de performansı iyileştiriyor. Yüzde 50 indirimle satılan oyun cazip özellikleri ve tamamen yenilenen haliyle oyuncuları bekliyor.