LG, K11 Akıllı Telefon Serisinin Yeni Üyelerini Tanıttı

Akıllı telefon dünyasının ünlü simalarından LG, yeni K11 Plus ve K11 Alpha modellerinin tanıtımlarını gerçekleştirdi.

LG, her ne kadar eski popülerliğini yitirmeye başlasada hala önemli telefon üreticilerinden biri olarak yoluna devam ediyor. Ünlü şirket şimdi K11 serisine K11 Plus ve K11 Alpha modellerini dahil ediyor. İki ürün hakkında da bazı sızıntılara ulaşıldı. İşte ayrıntılar…

LG K11 Plus özellikleri

5.3 inç büyüklüğünde HD ekrana sahip olan K11 Plus modeli,  MT6750 işlemci içeriyor. Cihazda 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama kapasitesi bulunuyor. 3000 mAh baryaya sahip olan K11 Plus, arka kısımda 13 MP tek kamera, ön kısımda da 5 MP selfie kamerasıyla geliyor. Cihazın fiyatı ise 270 Euro.

LG K11 Alpha özellikleri

Alpha modeli ile ilgili çok fazla sızıntı yok. Yalnızca bir iki özelliği sızdırıldı. Cihaz 2 GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanına sahip olacak. Arka kısımda 8 MP, ön kısımda ise 5 MP kamera içerecek. Fiyatı ise 220 Euro olacak.

Sızdırılan özelliklerden anladığımız kadarıyla iki model de giriş seviyesi özelliklere sahip olacak. LG K11 Plus ve Alpha modelleri büyük olasılıkla Türkiye’de de satışa çıkarılacak. İki telefonun da Ağustos ayı içerisinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.