Lucius III Çıkış Tarihi Netlik Kazandı

Lucius serisinin yeni oyunu Lucius III, önümüzdeki günlerde resmen çıkıyor. Artık oyunun çıkmasına çok çok az bir zaman kaldı.

Günümüzde video oyunlarına olan ilgi giderek artıyor. Biz de haberlerimizde video oyunu dünyasına özellikle değinmeye çalışıyoruz. Lucius III’te değinilmesi gereken oyunlardan bir diğeri. Shivar Games’in geliştirdiği Lucius, daha önce PC platformu için çıkışını gerçekleştirmiş, gerek atmosferi gerekse sürükleyici yapısıyla oyuncuları kendisine hayran bırakmıştı. Kısa bir süre zarfında büyük bir kitleye ulaşan oyunun devam oyunları da gelmeye başladı. İşte Lucius III bunlardan biri.

Lucius III, 13 Aralık günü resmen satışa sunulacak. 7 farklı resmi dil seçeneğiyle sunulacak olan oyun, gizem dolu bir dünyada hayatta kalma savaşını konu edinecek. Oyunda pek çok farklı ortam ve korku dolu bir macera sistemi bulunacak. Son zamanlarda oyun dünyasında artış görülen diyalogla oyunu yönlendirme işlemi, bu oyunu filmlerden daha da ayıracak. Dolayısıyla kendi senaryonuzu oluşturmanız söz konusu olacak.

Lucius III oyununun fiyatı henüz belli olmazken sistem gereksinimleri belli oldu.

Minimum sistem gereksinimleri:

İşlemci: Herhangi bir Intel Core i5 işlemci
Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 grafik kartı veya eşti DX 9 ve üzeri grafik kartı
RAM: 8 GB
Depolama Alanı: 25 GB
İşletim Sistemi: Windows 7