Maneater Farklı Yapısı İle Dikkat Çekecek

Oyun dünyasında çok fazla oyun bulunuyor ancak bunlardan bazıları var ki akıllardan silinmiyor. Maneater oyunu da bunlardan biri olacak gibi gözüküyor. Çünkü oyunda bir köpekbalığını yönetiyoruz.

Rol yapma oyunlarında genellikle bir insanın rolüne bürünürüz. Ancak Maneater sizi bir hayvanın rolüne, üstelik saldırgan bir köpekbalığının rolüne büründürüyor. Bu açıdan epey farklı bir deneyim yaşatmak için gelen yeni PC oyunu Maneater, E3 2018 esnasında resmen duyuruldu.

Oyun ile ilgili bir fragman da yayınlandı. İşte oynanış görüntülerinden oluşan fragman şu şekilde :

Fragmanda da görüldüğü üzere oyundaki vahşet unsuru epey yüksek. Bu sebeple ufak çocukların oynaması yasaklanan oyun, yetişkinler ve belli yaşı aşkın gençler için sunulacak.

Maneater açık dünya yapısı ile de dikkat çekecek. Suyun altında özgürce dolaşabilen, keşifler yapan ve saldıracak noktalar arayan bir köpekbalığını canlandıracağız. Devasa boğa köpekbalığı ile şehirleri adeta birbirine katacağız.

Bazı bilgilere göre oyun aynı zamanda hayatta kalma tarzına da sahip olacak. İddialara göre sürekli beslenmemiz gerekecek ve denizdeki diğer yırtıcılara karşı da dikkatli olmamız gerekecek.

Oyunun çıkış tarihi ve fiyatı şu an için belli değil. Resmi Steam sayfasının ise açıldığını belirtelim.