Merakla Beklenen NBA 2K19 Oynanış Videosu Resmen Yayınlandı

NBA 2K serisinin yeni üyesi NBA 2K19 hakkında oynanış videosu paylaşıldı. Söz konusu video YouTube üzerinden yayınlandı.

NBA günümüzün en kaliteli basketbol ligi olarak kabul ediliyor.  Bu önemli lig için video oyunu dünyasında da özel oyunlar tertip ediliyor. NBA Live ve NBA 2K serileri bu konuda adeta başı çekiyor. NBA 2K19 oyunu çok yakın bir zamanda çıkışını gerçekleştirecek. Şu an ön sipariş aşamasında olan NBA 2K19, Steam platformu üzerinden 200 TL ödeyerek satın alınabiliyor. Oyunun Xbox ve PlayStation sürümleri de bulunuyor.

NBA 2K19 hakkında bir süredir çeşitli sızıntılar paylaşılmaktaydı ancak oyunun geliştirici ekibi olan 2K adeta ser verip sır vermemekteydi. Nihayet oyun ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. NBA 2K19 hakkında kısa bir oynanış videosuna yer veren 2K, videoyu YouTube platformu aracılığıyla paylaştı.

Videoda da görebileceğiniz üzere NBA dünyasının önemli yıldızları gerçeğe en yakın halleriyle NBA 2K19 oyununda olacak. Ancak açıkçası bir daha kapsamlı bir video yayınlanmasını beklerdik. Çünkü bu videoda yalnızca oyun içindeki atışlara, sevinçlere ve bazı mücadelelere klip tadında yer verilmiş. Oysa daha uzun ve detaylı bilgiler veren bir videoya ihtiyacımız var. NBA 2K19 ile birlikte seride tam olarak nelerin değiştiğini bilmek istiyoruz. Ancak görünen o ki bunun için bir süre daha beklememiz gerekiyor.