Mortal Kombat X Steam’de Kaçırılmayacak Bir İndirim Aldı

Dünyanın en ünlü dövüş oyunu serilerinden Mortal Kombat, son olarak karşımıza Mortal Kombat X oyunu ile çıktı. 14 Nisan 2015 tarihinde Steam’e gelen oyun, aradan yıllar geçmesine rağmen hala popülerliğini koruyor. 

Mortal Kombat X, Steam üzerinde genellikle çok olumlu yorumlar alıyor. Otoriterler tarafından da yüksek puanlar verilen Mortal Kombat X, kısa süreliğine geçerli olmak üzere büyük bir indirim aldı. Normal fiyatı 59.00 TL olan Mortal Kombat X, yüzde 66 indirim alarak 20.06 TL oldu.

Aynı zamanda Mortal Kombat XL paketi de kaçırılmayacak bir indirime girdi. 119.00 TL fiyat etiketiyle satılan oyun yüzde 75 indirim alarak 29.75 TL oldu. Bu paketi satın aldığınızda Mortal Kombat X ve onun için çıkan tüm indirilebilir içeriklere sahip olabiliyorsunuz.

Oyunda yapmanız gereken tek şey darbeler savurmaya çalışmak değil. Aynı zamanda doğru strateji kurabilmeniz bu oyunda oldukça önemli. Oyun toplam 8 dil destekliyor fakat bu dillerin arasında Türkçe dil seçeneğinin olmadığını belirtelim. Bu yüzden destekleyen 8 dilden birini biliyorsanız indirmenizi öneririm.

Mortal Kombat X sistem gereksinimlerine baktığımız zaman ise çoğu bilgisayarın kaldırabileceği bir oyun olduğunu ifade edebiliriz. Intel Core i5 750 işlemci, 3 GB RAM, GTX 460 grafik kartı ve 36 GB boş alan oyunu oynayabilmeniz için yeterli.