Nioh: Complete Edition İsteyenler İçin Önemli Fırsat

Nioh: Complete Edition ile ilgili yeni bir kampanya başladı. Steam üzerinde oyuna büyük bir indirim getirildi. Nioh: Complete Edition yeni fiyatı 46.20 TL oldu.

Geçtiğimiz yılın Kasım ayında ilk kez raflarda yerini alan Nioh, oyuncuların epey dikkatini çekmişti. Sahip olduğu fonksiyonlarla ön plana çıkan oyun, Aksiyon, RYO deneyimini başarılı bir şekilde yansıtmaktaydı. Nioh Steam üzerinde genellikle olumlu puanlar, yorumlar almış bir oyun. Ancak bazı otoriterler tarafından da sert bir biçimde eleştirilmişti.

Nioh yüksek fiyatı ile de dikkat çeken bir oyundu. Ancak şimdi eski fiyatına göre daha makul, avantajlı bir fiyattan alabilme şansınız var. Kısa süreliğine gerçekleştirilen yeni bir indirim sayesinde oyun 46.20 TL’ye indi. 21 Haziran gecesine kadar aktif olacak bu indirimden şu an yararlanabilirsiniz. Bunun için Nioh resmi Steam sayfasına girin ve oyunu indirimli fiyatından sepetinize ekleyip alışverişinizi tamamlayın.

İndirimdeki sürümün oyunun yalnızca yalın halini içermediğini, indirilebilir içeriklerin de dahil olduğunu belirtelim. Bu arada oyunun 18 yaş sınırlamasının bulunduğunu da ifade etmekte yarar var.

Nioh Steam üzerinde toplam 13 dil desteklemekte. Bunlar arasında Türkçe maalesef yer almıyor. Satın almadan önce bu kıstası göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.