No Man’s Sky Hakkında Yeni Bir Gelişme Daha Ortaya Çıktı

Sevilen video oyunlarından No Man’s Sky hakkında yeni sızıntılar ortaya çıktı. Oyunun yeni bir evreye gireceği, aynı zamanda Xbox platformuna da geleceği iddia edildi.

No Man’s Sky oyunu 2016 yılında piyasaya sürüldü. Son derece farklı bir atmosferi olan oyun, kısa sürede büyük bir beğeni kazanmıştı. Fakat oyunu Xbox oyuncularının deneme imkanı olmadı çünkü Xbox için bir türlü çıkmadı. İşte şimdi ortaya çıkan yeni bir sızıntı, oyunun önümüzdeki günlerde Xbox için de çıkacağını gösteriyor.

Belirtilene göre No Man’s Sky oyunu 29 Haziran tarihinde resmen Xbox One’a çıkışını gerçekleştirecek. Aynı zamanda oyun bazı değişimlere de girecek. Xbox One için çıkan sürüm diğer sürümlere göre grafiksel açıdan daha kaliteli olacak. Çünkü ekran çözünürlüğü olarak 4K destekleyecek.

Oyunda gezegenler arasında yolculuk yapıyor, uzay aracıyla canlıları keşfediyor, önemli savaşlara katılıyoruz. Zamanının en iyi oyunlarından biri olarak gösterilen No Man’s Sky, Xbox One için çıktığı taktirde de büyük bir ilgiyle karşılanacaktır.

Basit kontrollere ve grafiklere sahip olmasına karşın son derece etkileyici bir oyun olan No Man’s Sky’ın Xbox One için hangi fiyattan satışa sunulacağı ise şu an için belirsizliğini koruyor.