Northgard Fiyatı Yarı Yarıya İndi!

Northgard oyunu ile ilgili yeni bir kampanya başladı. Kampanya kapsamında oyun tam %50 indirim alarak artık yarı fiyatına satılıyor.

Shiro Games tarafından hazırlanran ve Steam üzerinde yayına sunulan Northgard, şu zamana kadar PC platformunda dikkat çeken oyunlardan biri oldu. Steam üzerinde binlerce yorum alan Northgard, yapılan incelemelerde yüksek puanlar almayı başardı. Şehir kurma ve kaynak yönetimi üzerine bir strateji oyunu olan Northgard, şimdi gerçekleştirilen yeni Steam indirimiyle daha da cazip bir hale gelmiş oldu.

Gerçekleştirilen indirim %50 oranında ve böylece oyunun fiyatı oldukça makul bir düzeye iniyor. Normalde 50.00 TL’den satılan oyun, şu an 25 TL’den satılıyor. Özellikle de gerçek zamanlı strateji oyunlarını, şehir kurma konulu oyunları sevenler için önerebileceğimiz Northgard, kendi içerisinde bir hikayeye de sahip ve Türk oyuncular için en güzel yanlarından biri hem arayüz hem de alt yazı da resmi Türkçe dil desteğine sahip olması. Böylece internetten Türkçe ama aramak zorunda değilsiniz ki bazen arasanız bile bulamıyorsunuz çünkü yama yapmak çok meşakatli bir iş. Dolayısıyla Türkçe alt yazı destekli oyunlara ayrı bir ilgi gösteriliyor.