Nubia Z17 Mini S Akıllı Telefonu Türkiye’de Satışa Sunuldu

Global pazarda bir süredir yerini alan ve satışlarına devam  eden Nubia Z17 Mini S telefonu, artık ülkemizde de satılmaya başlandı. Peki hangi fiyattan alıcı bekliyor? İşte habere ilişkin ayrıntılar…

Nubia markasının Türkiye’de de oluşumu bulunuyor. Nubia Türkiye isimli bu oluşumun Türk kullanıcılara hitap etmek üzere çeşitli sosyal medya sayfaları bulunuyor. Instagram Nubia Türkiye sayfası üzerinden yapılan bir duyuruda, Nubia Z17 Mini S akıllı telefonunun Türkiye’de de satışa çıkarıldığı açıklandı.

Ürünün fiyatı ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı ancak Gittigidiyor başta olmak üzere çeşitli e-ticaret adreslerinden satılmaya başlandı. Ancak bu satışların resmi olmayan satış yerleri tarafından yapıldığını, yani satışı Nubia Türkiye’nin üstlenmediğini ifade edelim. Gittigidiyor sayfası üzerinde satışa çıkarılan telefonun fiyatı 1.649 TL’den listelendi. Cihazın garantisini ise KVK Teknik Servis üstleniyor.

Ürünün özelliklerini hatırlayalım:

Nubia Z17 Mini S akıllı telefonunun 5.2 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüğünde 2.5D kavisli ekranı bulunuyor.  Çift sim kart desteği sağlayan telefon 6 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı sunmasıyla dikkat çekiyor. 4K video kaydı yapabilen 13 MP + 13 MP f/2.2 diyafram çift kameraya sahip olan model, ön yüzünde de 16 MP selfie kamerası içeriyor.  Üründe parmak izi sensörü bulunuyor.  Snapdragon 653 yonga setinden gücünü alıyor.

3200 mAh bataryaya sahip olan model, Android Nougat işletim sistemi kullanıyor.