OK.ru Videoları HD Olarak Nasıl İndirilir?

Hazırlamış olduğumuz yeni içeriğimizde OK.ru video paylaşım platformu üzerinde yer verilen videoların nasıl izlenebileceğinden bahsedeceğiz. İçeriğimizi inceleyerek kısa sürede öğrenebilir ve videoları kaydedebilirsiniz.

Bazen internette çok güzel videolar görüyoruz ancak bu videolar zaman içerisinde kaybolabiliyor. Genellikle bu videoları ya unutuyoruz ya da tekrar arasakta arşivlerde bulamıyoruz. İşte tam da bu yüzden bilgisayarınızda bulundurmak istediğiniz videoları indirmek işe yarayabiliyor. Elbette bunları yaparken telif haklarını ihlal etmemeye de özen göstermek gerekiyor.

Bir videoyu indirebilmek için OK.ru video paylaşım adresindeki video bağlantılarından yararlanabilirsiniz. Çünkü videoyu indirebilmek için ilk olarak videonun bağlantısına ihtiyaç var. OK.ru üzerindeki videoların en fazla indirildiği kaynaklardan biri 9xbuddy.app adresi. İlk olarak yapmanız gereken şey OK.ru videosunun bağlantısını kopyalamak ve ardından 9xbuddy.app internet sayfasına girmek.

9xbuddy.app üzerinde bir OK.ru videosu indirebilmek için ihtiyacınız olan tek şey videonun bağlantısıdır. Dolayısıyla az önce kopyaladığınız bağlantıyı bunun için istedik. Şimdi bu bağlantıyı 9xbuddy sayfasını arama çubuğuna yapıştırın ve klavyenizden Enter tuşuna basın. Mobil cihaz kullanıyorsanız da yine aynı şekilde bağlantıyı yapıştırıp Download kutucuğuna dokunun.

Hemen aşağıda sizlere indirme seçenekleri sunulacaktır. 9xbuddy adresini vermemizin sebebi de pek çok farklı indirme seçeneği sunmasıdır ki bunların arasındaki en güzeli HD indirme seçeneğidir. Ancak boyutu da arttıracaktır. Mobil cihazlarınıza özel de seçim yapabilirsiniz. Örneğin MP4 Mobil sürümünü indireceksiniz diyelim. Listeden MP4 Mobil’i bulun (Genelde en üsttedir) ve ardından Download Now butonuna tıklayın. İndirme işlemi başlayacaktır tarayıcınızdan takip edebilirsiniz.