Railway Empire Yeni Bir İndirim Aldı!

Son zamanların en beğenilen simulasyon oyunlarından biri olmayı başaran Railway Empire, Steam platformunda büyük bir indirim aldı.  İşte habere ilişkin ayrıntılar…

Günümüzde birbirinden kaliteli pek çok oyun ve aynı zamanda çeşitli oyun kategorileri bulunuyor. Railway Empire da alanının en iddialı oyunlarından biri olarak bu yılın ilk aylarında piyasaya sürüldü. Steam platformunda da gün yüzüne çıkan Railway Empire, daha önce platform üzerinde çok olumlu puanlar almıştı. Otoriterler tarafından yapılan incelemelerden de genel olarak çok iyi puanlarla ayrılan Railway Empire, her oyuncunun sahip olmak isteyeceği oyunlardan biri.

İşte şimdi gerçekleştirilen büyük bir indirim ile oyuna siz de sahip olabilirsiniz. Railway Empire normal fiyatı 99.00 TL idi. Bir simulasyon oyununa göre biraz pahalıydı ve bu yüzden pek çok oyuncu istesede oyunu satın alamamıştı. Şimdi Steam üzerinde oyuna yüzde 30 indirim geldi. Böylece oyunun yeni fiyatı 69.30 TL oldu. Bu 30 TL kadar bir indirim anlamına geliyor. Kampanya yarın akşama kadar yani 21 Haziran gecesine kadar devam edecek. Ardından oyunun fiyatı tekrar 99.00 TL’ye yükselecek.

Oyuna ait bir adet indirilebilir içeriğin bulunduğunu ancak bu içeriğin kampanya kapsamında olmadığını da belirtelim.