RED Hydrogen One Çok Konuşulacak Fiyatıyla Ön Siparişe Açıldı

Akıllı telefon dünyasında rekabet epey kızışmışken şimdi de RED markasından yeni bir ürün geldi. Söz konusu ürün dünyanın en iyi akıllı telefonu olmaya aday.

RED Hydrogen One isimli akıllı telefon, normal telefonlardan ekran ve kamera kısmında epey ayrılıyor. Cihazı dünyaca ünlü filmlerde kullanılan kamera ekipmanlarını üreten RED markası geliştirdi. Bu durumda RED, akıllı telefonların kameralarına özel bir dokunuş yapmasa olmazdı. RED Hydrogen için özel bir kamera ve ekran sunan RED, böylece cihazın daha cazip bir hale gelmesini sağladı. Üç boyutlu holografik ekrana sahip olan akıllı telefon, böylece ekran tarafında da dikkat çekecek.

Cihaz sahip olduğu tasarımla da dikkatlerden kaçmıyor. Normal akıllı telefonlara nazaran çok daha farklı bir tasarıma sahip olan RED Hydrogen, şu an ön sipariş aşamasında. Cihazın satışa çıkarıldığı fiyat ise dudak uçuklatacak cinsten. RED Hydrogen, 1200 Dolarlık fiyat etiketi ile ön sipariş için yerini aldı. Cihaz şu an için sadece Amerikalı vatandaşlar için satılacak. Çünkü RED, Amerikalı bir GSM operatörü ile anlaştı ve sadece söz konusu GSM operatörü tarafından Amerika’da satışı yapılıyor. Ancak ilerleyen dönemde farklı ülkeler için de sunulabilir.