Rise of the Tomb Raider Oynamak İsteyenler İçin Önemli Fırsat!

Rise of the Tomb Raider oyunu şu an Steam üzerinde çok avantajlı bir fiyattan alıcı bekliyor. Yüzde 67 indirim alan oyun kısa bir süre indirimli olarak satılıyor.

3D oyun dünyasının ilk büyük çaplı oyunlarından biri olan Rise of the Tomb Raider’ın ilk oyunu 1996 yılında piyasaya sürüldü. Ardından seri için yeni oyunlar çıkarıldı ve Tomb Raider adeta bir efsane haline geldi. Diğer oyunlardan farklı olarak bir kadın karakteri yönettiğimiz bu yapımda pek çok zorluğun üstesinden gelmemiz gerekiyor. Macera, bulmaca öğelerini içerisinde burunduran oyunun filmi bile yer alıyor ve hatta şu an Türk sinemalarında vizyonda.

Rise of the Tomb Raider oyunu serinin son soluğu olarak dikkat çekiyor. 9 Şubat 2016 tarihinde çıkan oyun grafikleriyle ve ara sahneleri ile büyülemişti. Steam üzerindeki normal fiyatı 89.00 TL olan oyun yüzde 67 indirim ile birlikte 29.37 TL’den alıcı bekliyor. İndirim kısa süre için geçerli. Yalnız Rise of the Tomb Raider’ın grafiksel olarak çok güçlü bir oyun olduğu için sistem gereksinimlerinin de biraz ağır olduğunu belirtelim. Bu yüzden satın almadan önce oyuncuların bunu göz önünde bulundurmaları gerekiyor.

Öte yandan yıl içerisinde seriye yeni bir üyenin daha eklenme ihtimali olduğunu, yani Lara Croft’u içeren bir başka Tomb Raider oyunu daha göreceğimizi söyleyelim.