Rising Storm 2: Vietnam Hafta Sonuna Özel Olarak Ücretsiz!

Oyuncuların savaş oyunlarına karşı ayrı bir ilgisi bulunuyor. Rising Storm 2: Vietnam da ünlü video savaş oyunlarından biri. Şimdi söz konusu oyun hakkında Steam üzerinde önemli bir kampanya aldı.

Gerçekleştirilen kampanya sayesinde Rising Storm 2: Vietnam fiyatı ciddi oranda indi ve  oyun ücretsiz oldu. Hafta sonuna özel olarak hazırlanan bu kampanya kapsamında oyunun resmi Steam sayfasına girip Ücretsiz Oyna butonuna tıklayarak oyunu indirebiliyorsunuz. İndirdikten sonra herhangi bir ücret ödemeden sorunsuz bir şekilde iki gün boyunca oynayabiliyorsunuz.

İki günlük süre dolduğunda da size oyunu beğenip beğenmediğinizi, satın alıp almayacağınızı soran bir bildirim geliyor. Süre bitiminde oyunu size özel kampanyalı bir şekilde alabiliyorsunuz. Normalde fiyatı 39.00 TL olan oyun, yüzde 50 indirim sayesinde bir süreliğine 19.540 TL’den veriliyor.

Eğer ek içerikleri de satın almak isterseniz o halde hem oyunun yalın halinin hem de tüm DLC’lerin bulunduğu Rising Storm 2: Vietnam – Digital Deluxe Edition paketini satın alabilirsiniz. Bu paketin normal fiyatı 49.00 TL iken gerçekleştirilen yüzde 50 indirim sayesinde 24.50 TL’ye düştü. Eğer DLC’leri de oynamak isterseniz bu paketi satın almanız çok daha avantajlı olacaktır.

Kampanya Pazar gecesine kadar devam edecek. Ardından oyun tekrar eski fiyatına dönecek ve ücretsiz oyun fırsatı bitecek.