SCUM Oyununun Çıkmasına Artık Sayılı Günler Kaldı!

Heyecanla beklenen oyunlardan SCUM’un çıkmasına artık sayılı günler kaldı. Oyun iki hafta kadar sonra resmen raflarda yerini alacak.

Oyun dünyasına çok yakında son derece iddialı yeni bir hayatta kalma oyunu daha dahil olacak. SCUM ismindeki bu oyun, sahip olduğu güçlü öğelerle kullanıcıların dikkatini çekiyor. Hayatta kalma türüne yeni bir bakış açısı kazandıracak olan SCUM, güçlü grafikleri ve atmosferiyle de oyuncuların beğenisini kazanacağa benziyor.

Oyunda dinamik hava koşulları bulunacak ve özellikle gölgelendirmeler, kaplamalar son derece gerçekçi görünecek. Oyun içerisinde oyuncu son derece özgür olacak ve yönettiği karakterin bazı özellikleri bulunacak. Oyunu oynadıkça bu özellikleri arttırıp daha keyifli bir deneyim elde edebileceksiniz. SCUM oyununda tıpkı diğer hayatta kalma oyunlarında olduğu gibi yeme içme ve barınma oldukça önemli olacak. Karakterinizi zorlu şartlar altında ayakta tutmanıza gerekecek.

SCUM oyununu dilerseniz tek kişilik modu ile dilerseniz de arkadaşlarınızla beraber çoklu oyuncu modunu kullanarak oynayabileceksiniz. Kullanıcılar için iki mod da özenilerek detaylı bir şekilde hazırlandı. SCUM oyununun çıkışına ise artık çok çok az bir zaman kaldı. Oyunun çıkış tarihi olarak 29 Ağustos açıklandı. Böylece SCUM oyunu için artık yalnızca iki hafta kadar beklemeniz yeterli.

Oyun ilk etapta erken erişim versiyonu olarak piyasaya sürülecek. Kısa bir süre sonra da tam sürüm halinde çıkmasını bekliyoruz. SCUM oyununun çok güçlü grafiklerinin bulunacağını söylemiştik. Bu grafikleri açabilmek için ise oldukça iyi bir sisteme sahip olmanız gerekecek.

SCUM’u çalıştırabilmek için en az Intel Core i5 4430 veya seviyesinde bir AMD işlemciye, 8 GB RAM’e, GTX 960 veya seviyesinde minimum 2 GB vRAM’i bulunan DX11 destekli grafik kartına, 20 GB boş alana ve 64 bit tabanlı Windows 7 işletim sistemine sahip olmanız gerekecek.