SoulCalibur 6 Denuvo Korumasıyla Gelecek

Gamescom 2018 sayesinde SoulCalibur 6 hakkında yeni gelişmeler yaşandı. Oyunun Denuvo korumasına sahip olacağı ortaya çıktı. 

SoulCalibur serisine yeni bir oyun daha dahil oluyor. Gamescom 2018 esnasında SoulCalibur 6 oyununun Denuvo korumasıyla geleceği açıklandı. Aynı zaman sistem gereksinimleri de belli oldu.  Denuvo koruması, oyunların cracklerini çıkaranlardan oyunu saklayabilamek, orjinalliğini koruyabilmek için geliştirilen bir teknoloji.

Denuvo teknolojisi son zamanlarda korsan oyunculuğu engelleme konusunda yeterince etkili olamasada hala en etkili, popüler koruma yöntemlerinden biri olarak biliniyor. SoulCalibur 6 oyununda da bu korumanın bulunacak olması en azından bir süreliğine korsan sürümün yayılmasını engelleyecek.

SoulCalibur 6 Sistem Gereksinimleri

Oyunun minimum sistem gereksinimleri de resmen belli oldu. Açıklanan verilere göre oyunu oynayabilmek için minimum Intel Core i3 4160 işlemciye, NVIDIA GeForce GTX 1050 grafik kartına, 6 GB RAM’e, 20 GB depolama alanına, Windows 7 işletim sistemine sahip bir bilgisayarınızın bulunması gerekiyor. Oyunun sistem gereksinimlerinin bir hayli yüksek olacağını söyleyebiliriz. Hele ki minimum düzey için geçerli olduğu düşünüldüğünde son derece yüksek.

SoulCalibur 6 Çıkış Tarihi

SoulCalibur 6 oyununun çıkış tarihine ilişkin de bilgilere ulaşıldı. Oyun 19 Ekim 2018 tarihinde piyasaya sürülecek.