Spintires: MudRunner Oyunu Büyük Bir İndirim Aldı

Steam üzerinde Spintires: MudRunner oyunu hakkında çok önemli bir fırsat ortaya çıktı. Spintires: MudRunner oyunu kısa süreliğine büyük bir indirimle satılıyor.

Spintires: MudRunner, 31 Ekim 2017 tarihinde Steam’e gelen bir simulasyon oyunu.  Çeşitli arazi araçlarını sürdüğünüz bu oyun size modern simulasyon deneyimi yaşatabiliyor. Etkileyici grafikleri olan oyun, buna rağmen çok yüksek sistem gereksinimleri duymuyor.

Çok oyunculu, eşli yapısı da bulunan bu oyun böylece arkadaşlarınızla birlikte eğlenmenizi de sağlıyor. Oyunun inceleme puanlarının da genel olarak yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Elbette bu tarz kaliteli oyunlar fiyat olarak biraz tuzlu oluyor. Spintires: MudRunner oyunu da bir simulasyon oyunu olmasına rağmen Türk kullanıcılar için oldukça pahalıya satılıyor. Fakat şu an gerçekleştirilen bir indirim sayesinde Türk oyuncular oyunu ciddi bir avantajla satın alabilir.

Spintires: MudRunner şu an Steam’in en çok satanlar listesinde yer alıyor. Normal fiyatı 108.00 TL olan oyun, kısa süreliğine önemli bir indirim alarak çok daha uygun fiyata indi. Yüzde 33 indirim alan oyunun yeni fiyatı 72.36 TL oldu.

Kampanya bu akşam saat 20:00’a kadar geçerli olacak. Ardından oyun tekrar eski fiyatı olan 108.00 TL’ye dönecek. Bu yüzden acele etmenizi öneririz.