Squad Erken Erişim Sürümü İçin Bir Güncelleme Daha Çıktı

Türkiye’de de sevilen oyunlardan biri olan Squad için güncelleme çıktı. Alpha 11 güncellemesi oyunu daha iyi bir hale getiriyor.

Squad, en uzun süre erken erişim aşamasında kalan oyunlardan biri olarak dikkat çekiyor. Oyun 2015 yılında, bundan tam üç yıl önce piyasaya sürülmesine karşın hala final sürümü çıkmadı. Erken erişim olarak yayınlanmaya devam eden oyun için şimdi yeni bir güncelleme daha çıktı.

Oyun o kadar uzun bir süredir yayında ki aldığı güncelleme sayısı 10’u bile geçti. Son derece büyük sunuculara sahip olan Squad için şimdi de Alpha 11 güncellemesi geliyor. Bu güncelleme oyuna yeni özellikler kazandırıyor.

Güncellemeyle birlikte oyuna 9 yeni silahın yanı sıra Afgan haritası eklendi. Oyundaki bazı buglar da giderilerek daha temiz bir oyun deneyimi yaşanması sağlandı. Bu yüzden Squad oyuncularının en kısa süre içerisinde güncellemeleri yapmalarını tavsiye ederiz.

Squad oyununun en büyük özelliklerinden biri de tam 27 farklı dil desteği bulunması. Üstelik bu diller arasında Türkçe de yer alıyor. Bu da oyunun Türkiye’de severek oynanmasını sağlayan önemli etkenlerden biri olarak dikkat çekiyor. Oyunun şu an fiyatı 59.00 TL olup bu fiyatın tam sürüm çıktığında biraz daha yükselemesine kesin gözüyle bakılıyor.