Sudden Strike İçin Önemli Bir Fırsat Başladı!

Steam üzerindeki değerli strateji oyunlarından Sudden Strike’ın fiyatı hiç olmadığı kadar ucuz! Oyun için gerçekleştirilen %75 indirimle birlikte şu an oldukça cazip bir fiyattan satın alınabiliyor.

Oyun dünyasında strateji oyunları özellikle erişkin oyuncular tarafından büyük bir heyecanla takip edilmekte. Sudden Strike serisi  de bu alanda kendisine has bir kitleye sahip. Sudden Strike 4, sizleri İkinci Dünya Savaşı’na kuş bakışı açıdan götürüyor ve strateji savaşlarını gözler önüne seriyor. Oyun içerisinde yapacağınız hamleler, topluluğunuzun kaderi açısından büyük önem teşkil ediyor.

Sudden Strike 4, Steam platformu üzerinde 75.00 TL fiyat etiketiyle satılmaktayken oyun için gerçekleştirilen büyük bir indirim fiyatlarının bir anda ciddi ölçüde düşmesini sağladı. Oyunun yeni fiyatı bu doğrultuda 18.75 TL oldu. Bu yeni fiyat %75’lik hiç de azımsanmayacak bir indirimi işaret ediyor.

Oyunun geliştiricisi, oyunun resmi Steam sayfası üzerinde bir canlı yayın etkinliği de paylaşıyor. Bu canlı yayın etkinliği sayesinde oyun ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olabiliyorsunuz ve oyunu buna göre satın alıp almayacağınıza karar verebiliyorsunuz.

Oyun için çıkan bazı ek içeriklerde de indirim olduğunu belirtelim. Bunlara da yine resmi Steam sayfası üzerinden erişebilmeniz mümkün.