Syberia 3 İçin Kısa Süreliğine Büyük Bir İndirim Başladı

Sevilen oyun serilerinden Syberia’da oyuncuların kaçırmaması gereken önemli bir indirim başladı. Oyun kısa süreliğine büyük bir indirime girdi.

Steam platformunda sık sık yeni kampanyalar düzenleniyor. Bu kez de Syberia oyunu Steam Günün Fırsatı kampanyaları kapsamında hatrı sayılır bir indirim aldı. Normal fiyatı 50.00 TL olan oyun yüzde 75 indirimle birlikte 12.50 TL’ye indi.

Aynı zamanda Syberia 3 Deluxe Edition paketi de önemli bir indirim aldı. 61.00 TL’den satılan paket yüzde 75 indirimle 15.25 TL’ye indi. Bu paketi aldığınızda oyun için çıkan indirilebilir içerikleri de otomatik olarak satın almış oluyorsunuz.

Yine isterseniz Syberia serisi için şu zamana kadar çıkan tüm oyunları ve indirilebilir içeriklerini içerisinde bulunduran Syberia Trilogy Christmas Bundle paketini de satın alabilirsiniz. Paket 123.59 TL’den satılmaktayken tam yüzde 29 indirimle sadece 25.33 TL’ye indi.

Eğer Syberia serisinin hayranıysanız veya bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız bu güzel indirimden yararlanmanızı tavsiye ederiz. Kampanya yarın akşam TSİ 20:00’a kadar geçerli olacak. Ardından oyun tekrar eski fiyatına dönecek.

Microids tarafından geliştirilip yayınlanan oyunun resmi Türkçe dil desteği maalesef bulunmuyor. Bu yüzden satın almadan önce oyunun resmi Steam sayfasındaki desteklenen diller listesini incelemenizi öneririz.