The Forest Önümüzdeki Aylarda PlayStation 4 İçin Çıkışını Gerçekleştirecek

The  Forest erken erişim süreci en uzun süren oyunlardan biri olarak dikkat çekmişti. Bu yıl tam sürüme geçiş yapan oyun çok yakında PlayStation 4 için de çıkacak.

2014 yılında piyasaya sürülen The Forest oyununun erken erişim sürümünün üzerinden 4 yıl geçti ve oyun nihayet bu yıl PC platformu için tam sürüm halinde çıktı. Erken erişim sürecinde de çok sevilen oyunu şu an binlerce oyuncu oynamaya devam ediyor.

Tam sürümü çıkan The Forest hakkında gelişmeler yaşanmaya devam ederken şimdi ortaya çıkan yeni bir gelişme, oyunun konsol sürümünün de çıkacağı yönünde. Daha önce PC ve konsol platformları için çıkışını gerçekleştiren The Forest, şimdi de PlayStation 4 için çıkıyor. Oyunun PlayStation 4 çıkış tarihi 6 Kasım 2018 olarak açıklandı.

Oyunda açık dünyada hayatta kalma mücadelesi vermektesiniz. Birinci şahıs kamera açısıyla oynanan oyunda çevrede yer alan nesneleri hayatta kalmak amacıyla pratik bir şekilde kullanabilmeniz, kendinize bir barınak yapıp yeme içme ihtiyaçlarını karşılamanız gerekiyor. Açık dünyada keşifler yapabileceğiniz oyunda tehlikelere karşı da temkinli olmalısınız.

The Forest PlayStation 4 sürümünün özellikle Türk oyuncular için sevindirici bir yanı var. Oyunun PC sürümü Türkçe dil seçeneği ile gelmişti. PlayStation 4 sürümü de yine Türkçe dil seçeneği içerecek ve böylece oyunu anlayarak oynamak için yabancı dil bilmeniz gerekmeyecek.