The Surge 2 Serbest Oynanış Sistemiyle Gelecek

The Surge 1’in devam oyunu olarak karşımıza çıkan The Surge 2, büyük bir hızla hazırlanmaya devam ediyor. Oyun hakkında yeni gelişmeler yaşandı. İşte habere ilişkin detaylar… 

The Surge geliştiricisinden yapılan bir açıklamada, The Surge 2 üzerinde çalışma sergilendiği ve oyunun yakın zamanda piyasaya sürüleceği ifade edildi. Geliştirici ekip, The Surge 2’yi hazırlarken kullanıcı deneyimleri ve yorumları doğrultusunda hazırladıklarını açıkladı. Sosyal medya üzerinden oyuncuların oyun ile ilgili izlenimlerini derleyen ekip, böylece yeni The Surge oyununda neler yapması gerektiğini çalıştı ve yeni oyunu da buna göre hazırlıyor.

Görünen o ki oyuncular yeni oyunda biraz daha özgür olmak istiyor. Çünkü geliştirici, The Surge 2’nin oyuncuya çok daha fazla seçenek sunan, onu keşif yapmaya zorlayan bir yapıda olacağını açıkladı. The Surge 1’de bulunan hikayeyi kaldığı yerden devam ettirecek olan ekip, The Surge 2’de hikayeye etki eden diyalog seçenekleri sunmayı da amaçlıyor. Böylece oyuncu, seçtiği seçimlerin sonuçlarını görebilecek.

Oynanış mekanikleri hususunda da oyuncuya daha özgür bir hava kazandırma peşinde olan ekip, The Surge 2 üzerinde yoğun bir mesai harcıyor. Oyunun tam olarak ne zaman piyasaya sürüleceği bilinmiyor.