Total War Saga: Thrones of Britannia İçin Güncelleme Çıkıyor

Sevilen gerçek zamanlı tarihsel strateji savaş oyunlarından Total War serisi, şimdi son oyunu Total War Saga: Thrones of Britannia ile adından epey söz ettiriyor. Total War Saga: Thrones of Britannia için şimdi yeni bir güncelleme üzerinde çalışılıyor. Oyun artık daha güzel olacak.

3 Mayıs 2018 tarihinde piyasaya sürülen Total War Saga: Thrones of Britannia, Steam’de 100.00 TL’den satılıyor. Oyun gelmiş geçmiş en iyi gerçek zamanlı strateji savaş oyunlarından biri olarak lanse ediliyor.  Oyunda binlerce askeri yöneten bir kralsınız. Amacınız diğer kralları hakimiyetiniz altına alabilmek ve bölgelerdeki kaynakları elinize geçirebilmek. Bunun için çetin savaşlardan galip ayrılmanız, giderek daha güçlü bir hale gelmeniz gerekiyor.

Total War Saga: Thrones of Britannia oyunu için hazırlanan güncelleme, oyunda yer alan bazı hataları gidermeye yarıyor. Total War Saga: Thrones of Britannia hakkında aynı zamanda oyuncular tarafından yapılan bazı yorumlarda, oyunun yeterince zor olmadığı ifade ediliyordu. Buna yönelik çok fazla eleştiri gelince Total War Saga: Thrones of Britannia geliştiricisi konuya el attı ve oyunun daha fazla zorlaştırılacağını ifade etti.  Ganimet sisteminde de düzenlemeye gidilebilir. Güncellemenin kısa bir zaman sonra yayınlanması bekleniyor.