V-Rally 4 Day One Edition Çıkışını Gerçekleştirdi

Bir süredir heyecanla beklenen yarış oyunu V-Rally 4 Day One Edition, konsollar ve PC platformu için kendisini gösterdi. Oyun artık erişilebilir durumda.

Yarış oyunları üzerine çalışan KT Racing şirketi tarafından bir süredir hazırlanan V-Rally 4 Day One Edition, büyük bir kitle tarafından bekleniyordu. Oyun Steam platformu üzerinde 139.00 TL fiyat etiketiyle yerini aldı. Hem tek oyunculu hem de çoklu oyunculu modlara sahip olan oyun, 10 farklı dil seçeneği ile piyasaya sürüldü. Bu diller arasında Türkçe maalesef bulunmuyor.

Oyun ile birlikte ücretli bazı DLC içerikleri de oyunculara sunuldu. Dileyenler bu içerikleri de satın alıp daha fazla V-Rally  4 Day One Edition içeriğine sahip olabilir. DLC paketleri 33.50 TL gibi fiyatlandırmalara sahip olup bir DLC içeriğine göre biraz pahalı olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Oyun içerisinde pek çok pist ve farklı yapıda araç çeşidi bulunuyor. Dolayısıyla oyuncular farklı türde araçları deneyimleyip doğru sonuçlara varabiliyor.

Oyunun minimum sistem gereksinimleri de pek çok oyuncuyu memnun edecek düzeyde. Oyunu oynayabilmek için İ5 3450 veya seviyesinde AMD işlemciye, GTX 560 grafik kartına, 4 GB RAM’e, 19 GB boş alana sahip olmanız yetecek. Oyuncular GTX 560 ayarında DX 11 destekli farklı grafik birimleriyle de oyunu kasmadan oynayabilecekler.