Visage Ödünüzü Koparacak!

Eğer yeni, etkileyici bir korku oyunu arıyorsanız Visage oyununun çok yakın bir zamanda resmen çıkacağının haberini verelim. Visage, önümüzdeki günlerde raflarda olacak!

Video oyunları arasında özellikle psikolojik korku oyunları, oyuncuları oldukça etkilemeyi başarıyor. Ancak oyuncuların tam anlamıyla etkilenebilmesi, istediği korku oyunu deneyimini yaşayabilmesi için oyunun gerçekten de iyi hazırlanmış olması gerekiyor. İşte Visage bu hususta son derece iddialı bir oyun. Oyunu hazırlayan geliştirici ekip, Viasage’in 2 Ekim 2018 tarihinde resmen çıkacağını açıkladı. Böylece önümüzdeki haftadan itibaren oyunu deneyimlemeye başlayabileceğiz.

Visage ilk olarak Steam platformuna giriş yapacak ve ilk etapta tam sürüm halinde sunulmayacak. Oyunun 4 ay kadar bir erken erişim sürümü olacak. Dolayısıyla siz oyunu oynarken oyun bir yandan geliştirilmeye devam edecek. Eğer oyunu tam olarak hazır bir hale geldikten sonra oynamak istiyorsanız da bir süre beklemeniz gerekecek. Oyunda bir evdeki gizemi araştıracağız. Bunu yaparken karşımıza paranormal bazı olaylar çıkacak. Bir anda hayaletler görebilecek, akıl sır ermeyecek noktalarda pek çok vahşetle karşılaşabileceğiz. Dolayısıyla Visage oyununu oynarken tabiri caizse gerim gerim gerileceğiz.

Oyunun fiyatına ilişkin henüz net bir bilgi bulunmamakla birlikte çok yüksek bir fiyattan satışa sunulacağını zannetmiyoruz.